Zveřejněno 20. 1. 2022

Beseda pro mateřskou školku

První letošní besedu jsme uspořádali pro děti z Lesní mateřské školky z Těptína.

Tuto milou návštěvu jsme pozvali do dětského oddělení, kde je možné se během povídaní pohodlně uvelebit v obklopení knih. Děti nás potěšily svou bezprostředností a chutí si o svých zkušenostech s knihami povídat i zájmem o všudypřítomné knížky, ze kterých si rychle vybraly své oblíbence.

Během besedy jsme dětem formou povídání a rozhovoru představili funkce knihovny, seznámili je se základními druhy literárních žánrů a při vyrábění vlastní knížečky si děti mohly poslechnout pohádku O Budulínkovi.

Doufáme, že čas strávený v týnecké knihovně byl pro naše návštěvníky stejně příjemný jako pro nás a budeme se těšit i na další zvídavé čtenáře.

beseda MŠ beseda MŠ beseda MŠ beseda MŠ