Zveřejněno 5. 12. 2023

Pohádková zima v knihovně

Proběhne: 13. 12. 2023 15:00 – 18:00

Pozvánka na akci Pohádková zima

Vážení čtenáři, malí i velcí,

s radostí Vás zveme na naši vánoční pohádkovou akci plnou kouzla, čtení, radosti a tvořivosti! Tato událost plná pohádek a tvoření se koná ve středu 13. 12. 2023 od 15 hodin v naší knihovně, v dětském oddělení.

Bude to pohádkové odpoledne, kdy děti budou moci nasát atmosféru Vánoc a připravit se na příchod vánočního času. Na programu bude:

Čtení pohádek: Zázračné příběhy plné dobrodružství, lásky a vánočního kouzla.
Tvoření vánočních lucerniček: S pomocí vánočního kouzla, lepidla a soli si děti vytvoří vánoční světýlka.
Tvoření andílků: Malí umělci si mohou vytvořit své vlastní andílky, kteří jim budou přinášet radost a štěstí.

Prosíme, abyste si s sebou přinesli dobrou náladu a chuť tvořit. Těšíme se na společné prožití těchto kouzelných chvil.

Pro potvrzení Vaší účasti nás prosím kontaktujte do 12. 12. 2023 na tel. č.: 317 701 109, nebo na email: knihovna@kctynec.cz

Děkujeme.